Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Supporters Oranje feesten er op los

KNVB Media
KNVB Media
2 juli 2010, 20:20

Foto:

De verzengende hitte weerhield de fans van Oranje er vrijdag niet van massaal de buitenlucht op te zoeken en daar de verrichtingen van het Nederlands elftal te volgen. De overwinning van 2-1 op Brazilië en het bereiken van de halve finale van het WK werden groots gevierd.

De Amsterdamse zender AT5 maakte beelden van het Museumplein, waar volgens de gemeente Amsterdam zo'n 30.000 fans zonder enig probleem feest vierden op het Radio 538 Oranjeplein.

In Port Elizabeth bleef het nog lang onrustig rond het stadion waar Nederland eerder op de middag Brazilië op de knieën kreeg. Een deel van de fans die de wedstrijd had bezocht was in zo'n goede stemming, dat er ook buiten de stadionmuren nog even flink gefeest werd, onder het motto 'Tot ziens Brazilië. Tot in 2014'.

In Rotterdam werd er, met een biertje in de hand, feest gevierd rond de fontein op het Hofplein. En vooral ook er in.

De Brabantse liefhebbers zijn na de zege vol vertrouwen voor de halve finale van dinsdag. ,,We worden kampioen als je deze wedstrijden wint, zoals tegen Brazilië."

Supporters in Nijmegen hadden dan weer pech. Vlak na de rode kaart voor Felipe Melo viel de stroom uit in het centrum van de stad, waar veel mensen samen waren gekomen om het kwartfinaleduel te bekijken. De politie bood uitkomst door het radiosignaal van Radio 1 door te schakelen naar de megafoon, zodat de fans in ieder geval het restant van de wedstrijd nog mee kregen.

Live twitterverslag vanuit Zuid-Afrika!

 


  • Tags:

Laatste artikelen