Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Het EK-kwalificatietoernooi Vrouwen onder 19 vindt plaats in Escharen en Venray. - Foto: KNVB Media
De EK-kwalificatiewedstrijd van Vrouwen onder 19 tegen België op zaterdag 8 april (16.00 uur) wordt op een andere locatie gespeeld. Dit duel zou oorspronkelijk plaatsvinden bij UDI’19 in Uden. Vanwege de conditie van het veld is besloten om uit te wijken naar sportpark De Wieën van sv Venray.
Ook de overige wedstrijden in het EK-kwalificatietoernooi worden verplaatst naar sportpark De Wieën in Venray. Het gaat om België - Finland (woensdag 5 april, 18.00 uur) en Bulgarije - België (dinsdag 11 april, 18.00 uur). UEFA is op de hoogte van de wijzigingen en zal deze naar verwachting deze week accorderen.
Sportpark De Kranenhof in Escharen is de tweede locatie van dit kwalificatietoernooi. Vrouwen onder 19 komt hier in actie tegen Bulgarije (woensdag 5 april, 18.00 uur) en Finland (dinsdag 11 april ,18.00 uur).
Ga naar deze pagina, laat je gegevens achter en ontvang jouw ticket gratis in je mailbox. Wil je meerdere tickets ontvangen? Vul dan in hoeveel tickets je wilt ontvangen. Je krijgt elk ticket in een aparte mail toegezonden.
Vrouwen onder 19 spelen om kwalificatie voor EK 2023 in België. In de finaleronde van de A-divisie plaatsen de zeven groepswinnaars zich voor het EK 2023. Organiserend land België doet ook mee aan de EK-kwalificatie, maar is al automatisch geplaatst voor het eindtoernooi. Als zij hun poule winnen gaat hun EK-ticket naar de beste nummer twee, gemeten over alle zeven groepen. Het EK wordt gehouden van 18 juli tot 30 juli 2023. Meer informatie over de EK-kwalificatie voor Vrouwen onder 19 is te vinden via de website van de UEFA.
Check hier waar en wanneer een jeugdteam van Oranje bij jou in de buurt is en bestel gratis tickets op deze pagina.