Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Beleef Oranje op het WK als nooit tevoren!

Huis van Oranje was tijdens het WK 2022 hét officiële fanevent van de KNVB in Nederland. Nergens was kijken naar de wedstrijden van het Nederlands elftal leuker en grootser dan in de Johan Cruijff ArenA, waar je dat samen deed met tienduizenden andere Oranjefans én met een dak boven je hoofd.

Entertainment & topartiesten

In Huis van Oranje openenden we de deuren 2,5 uur voordat de wedstrijden van Oranje begonnen om samen in de ultieme Oranjesfeer te komen. We begonnen met een muzikale show met artiesten als Ronnie Flex, Wolter Kroes, Mart Hoogkamer, Lucas & Steve, Xander de Buisonjé en Rolf Sanchez. De spectaculaire halftime-show tijdens de kwartfinale werd verzorgd door DJ La Fuente

Ook blikten we iedere wedstrijd vanaf het gigantische podium vooruit en kwamen we samen met alle Oranjefans in de stemming met beelden vanuit Qatar.

Door de megaschermen die in de Johan Cruijff ArenA werden opgehangen kon je vanaf iedere stoel de wedstrijd perfect volgen, het werd de ultieme “viewing experience”. 

Huis van Oranje | Kwartfinale Nederland - Argentinië

Huis van Oranje Huis van Oranje Terug naar de homepage.

Huis van Oranje wordt georganiseerd door TIG Sports in samenwerking met de KNVB.