Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Wilfred Bouma traint vrijdag mee met PSV. De ex-international kreeg bij zijn club Aston Villa geen nieuw contract aangeboden en heeft van zijn oude club uit Eindhoven toestemming gekregen om zijn conditie op peil te houden. Het wordt niet uitgesloten dat hij weer bij PSV gaat spelen.
De 32-jarige verdediger kwam 35 maal uit voor het Nederlands elftal, en vertrok begin 2006 naar Aston Villa, nadat hij jaren voor de Eindhovenaren was uitgekomen. Afgelopen seizoen kwam hij in Engeland weinig aan spelen toe vanwege een zware enkelblessure.
,,Het signaal dat hij hier fit wil worden, is heel positief”, zegt trainer Fred Rutten op de website van PSV. ,,Hij heeft geen verplichtingen in Birmingham, dus het kan een win-win-situatie worden voor de speler en PSV. Dus als er iets uitvloeit, dan is dat voor beide partijen heel mooi. Maar hij wil in eerste instantie fit worden bij PSV. Dat kan hier.”
Volg ons op het WK via Twitter!