Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Japan niet blij met bondscoach

KNVB Media
KNVB Media
12 juni 2010, 18:16

Foto:

Het rommelt in de nationale ploeg van Japan. De selectie van de tegenstander van Oranje in het tweede duel vindt dat zijn oefenmeester Takeshi Okada een te defensieve speelstijl hanteert.

Verdediger Marcus Tanaka spreekt in diverse media zijn onvrede uit. ,,Als we spelen zoals de coach het wil, kunnen we moeilijk onze kwaliteiten tonen. Ik wil, net als vele medespelers, naar voren kunnen. Dat maakt het voetbal juist zo leuk.”

Ook de rol van Keisuke Honda in de spits is omstreden. ,,Hij hoort daar niet te spelen. Zijn kracht ligt op het middenveld.”

De onvrede over Okada is het gevolg van tegenvallende resultaten in de voorbereiding. Tegen Servië, Zuid-Korea, Engeland, Ivoorkust en Zimbabwe kon Japan niet winnen.

Volg ons ook op Twitter!


  • Tags:

Laatste artikelen