Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

De bizarre middag van 'Gio'

KNVB Media
KNVB Media
5 juni 2010, 17:39

Foto:

Aanvoerder Giovanni van Bronckhorst beleefde in de Amsterdam ArenA een gekke middag. Met een doelpunt van zijn directe tegenstander, twee assists en een blessure van Arjen Robben.

Oranje werd zaterdagmiddag in de Arena opgeschrikt door een openingsdoelpunt van Hongaarse makelij. De ploeg van Bert van Marwijk herstelde zich daarna weliswaar vliegensvlug en knap door nog met 6-1 te winnen, maar aanvoerder Giovanni van Bronckhorst was toch geschrokken van de goal. Het was zijn tegenstander, Balazs Dzsudzsak, die het doelpunt maakte.
 
,,Ik had hem meer naar de zijkant moeten proberen te houden. Nu kwam hij naar binnen en kon hij vrij makkelijk uithalen. Ik liep nog bewust achteruit, omdat ik wist dat er geen rugdekking was. Het mag niet gebeuren, want als je achter komt op een WK tegen een betere tegenstander kan het nog moeilijk worden.”
 
Enorme domper

Net als het hele stadion schrok Van Bronckhorst toen hij Arjen Robben vlak voor tijd naar zijn hamstring zag grijpen. ,,Het is maar te hopen dat het meevalt”, was het eerste wat de Feyenoorder zei over het onheil. ,,Dit is natuurlijk een enorme domper. Arjen heeft dit seizoen bij Bayern München fantastisch gepresteerd. Hij is voor die club vaak beslissend geweest en hij kon dat ook voor ons worden op het WK.”
 
Ondanks de tegengoal keek Van Bronckhorst terug op een goede middag: ,,Ik heb ook nog twee assists gegeven.” Dan: ,,Maar ik had eigenlijk liever verloren en met een fitte selectie naar Zuid-Afrika gegaan.”

Volg ons ook op Twitter!


  • Tags:

Laatste artikelen