Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
De KNVB organiseerde in samenwerking met ING op woensdag 22 mei de kidspersconferentie. Kinderen vroegen bondscoach Louis van Gaal het hemd van het lijf en maakten er uiteindelijk een mooi artikel van. Lees het verslag van Evelien Mast.
Eerst gingen ik met papa en oma 2 uren in de auto. Toen de 2 uren voorbij waren, was het iets van 2 uur dus we gingen nog een halfuurtje naar het strand. Eerst gingen we vis halen. Papa werd nog aangevallen door meeuwen. Gelukkig had hij nog een half visje.
Toen we de vissen ophadden, gingen we naar het strand. Daar was een hele harde wind dus we gingen naar het grand hotel. Daar gingen we naar de keizerzaal. Daar stonden veel spelletjes en soesjes klaar. Maar ik ging gewoon met papa en oma aan een tafel zitten waar we soesjes en wat gingen drinken. Ik werd nog aan de tafel geinterviewd, dus ik papa en oma zaten gezellig aan een tafel. We waren vergeten dat ik nog vragen moest stellen dus ik was te laat. Maar het kwam uiteindelijk toch nog goed.
We gingen allemaal vragen stellen aan Louis van Gaal wat heel leuk was. Toen het afgelopen was kreeg ik nog een handtekeningen en werd ik weer geinterviewd. Dat was ook wel leuk en spannend. We gingen ook nog een groepsfoto maken en zeiden allemaal ‘patatas fritas’ Toen het afgelopen was gingen we weer naar de keizerzaal. Daar ging ik nog een ijsje eten en toen gingen we weer naar huis. Dat vond ik wel jammer. Het was zo’n leuke dag…..