Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Davids voetbalt bij Sportherdenking

KNVB Media
KNVB Media
1 mei 2010, 15:24

Foto:

Ex-international Edgar Davids is dinsdag 4 mei van de partij op een speciale voetbalwedstrijd tijdens de Sportherdenking in Amsterdam. Met dit duel in het Olympisch Stadion wordt aandacht gevraagd voor de Dodenherdenking.

Om te onderstrepen dat juist sport bij uitstek geschikt is om onderling begrip en respect te stimuleren eindigt de Sportherdenking met een voetbalwedstrijd.  Hiermee wordt een dubbele boodschap uitgedragen: respect voor elkaar en het belang van twee minuten stilte om 20.00 uur. Nationale rolmodellen uit de sport, media, politiek, cultuur en maatschappij spelen samen met Amsterdamse jongeren een wedstrijd met als motto ‘Wat doe jij vanavond om acht uur?’

Naast 74-voudig international Davids hebben meerdere prominenten, zoals Humberto Tan, Quintis Ristie en Peter Heerschop, hun medewerking toegezegd.


  • Tags:

Laatste artikelen