Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Hij schitterde zelf op het WK van 1998, maar inmiddels is het alweer een paar jaar geleden dat Patrick Kluivert voor het Nederlands elftal uitkwam. De aanvaller van weleer kijkt echter uit naar het komende WK en hoopt op de aanwezigheid van Ruud van Nistelrooy.
,,Ik hoop op offensief voetbal", zegt de topscorer aller tijden van Oranje voor de camera’s van Novum. ,,Niet van dat afwachtende. Ik hou van attractief voetbal en ik denk dat de supporters dat ook verwachten."
Op de vraag of Van Nistelrooy mee moet naar het WK blijft Kluivert even stil. ,,Als hij honderd procent fit is, dan moet hij gewoon mee", aldus de aanvaller, die ook nog terugblikte op het WK van 1998. ,,Nu het wereldkampioenschap weer dichterbij komt, komen er de flashbacks weer voorbij. Het is natuurlijk heel triets hoe het geëindigd is. Tijdens het toernooi waren we een hecht team."