Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Groningen laat Van Dijk niet gaan

KNVB Media
KNVB Media
23 januari 2013, 17:57

Foto: KNVB

FC Groningen is niet van plan mee te werken aan een tussentijds vertrek van Virgil van Dijk. De 21-jarige jeugdinternational wordt begeert door meerdere clubs uit het buitenland, waaronder het Engelse Brighton & Hove Albion.

,,Die mensen hebben ons fatsoenlijk gebeld en inderdaad een bod uitgebracht”, bevestigt Hans Nijland tegenover Voetbal International. ,,We hebben ze bedankt, maar het bod gedecideerd naast ons neergelegd. Bovendien staan wij sportief niet zo sterk dat wij een bepalende speler als Virgil kunnen laten gaan.”

,,We hebben direct zijn zaakwaarnemer laten weten dat het verder ook geen zin heeft", vervolgt Nijland. ,,We laten Van Dijk niet gaan, of er moet echt iets geks gebeuren. Bijvoorbeeld een waanzinnig bod waarbij het bedrijfseconomisch volstrekt onverantwoord is daar nee op te zeggen. Maar dat verwacht ik niet.”

Exclusieve Oranje-video's!


  • Tags:

Laatste artikelen