Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Stekelenburg: 'Was geen pech'

KNVB Media
KNVB Media
19 juni 2012, 13:37

Foto:

Maarten Stekelenburg vindt niet dat de vroege uitschakeling van Oranje op het EK komt door pech. De doelman vond vooral dat de kwaliteit van het spel van zijn ploeg steeds verder terugliep en dat er geen kansen werden benut.

,,We begonnen steeds goed”, reageert Stekelenburg in La Gazzetta dello Sport. ,,In die fasen benutten we de kansen echter niet. Aan het eind verloren we steeds. Gezien de manier waarop we uitgeschakeld zijn, kun je niet zeggen dat we pech hadden.”

Stekelenburg reageert ook op de komst van de nieuwe trainer Zdenek Zeman bij zijn club AS Roma. ,,Hij houdt van aanvallend voetbal. Dat was bij Luis Enrique ook zo. Dus daar ben ik aan gewend. Ik weet dat Zeman al eerder coach van Roma is geweest en dat hij het toen goed gedaan heeft. Ik zie dan ook geen reden om me zorgen te maken. Roma is goed genoeg om opnieuw te beginnen, net als Nederland."

Exclusieve Oranjevideo's!


  • Tags:

Laatste artikelen