Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto: KNVB
Género Zeefuik speelde zondag een sterke wedstrijd voor NEC. Hij scoorde dan wel niet in het thuisduel met ADO Den Haag (2-0), maar de aanvaller van Jong Oranje leidde wel beide Nijmeegse treffers in.
Zeefuik, die de laatste duels van Jong Oranje in de EK-kwalificatiereeks aan zich voorbij moest laten gaan door een blessure, gaf de assist bij de 1-0 van Lasse Schöne. Daarna benutte de Deen een strafschop die NEC kreeg na een goede actie van Zeefuik, die in het strafschopgebied onderuit werd getrokken.
,,Die eerste was een mooie combinatie en bij de tweede kreeg ik een strafschop mee", vertelde Zeefuik tegen Omroep Gelderland. ,,Ik scoorde niet, misschien lukt dat voor de beker tegen PSV wel. Al is het niet eens belangrijk wie ze dan maakt, als we maar door bekeren."
De spits, door PSV verhuurd en in vijf duels bij Jong Oranje goed voor vijf goals, voelt zich de laatste weken extra prettig bij NEC. ,,Sinds het trainingskamp in Spanje gaat het de goede kant op met NEC. Ik pas ook in dit systeem met Schöne en Vadocz, die steeds diepgaan. En we gaan nu richting het linkerrijtje."
Volg ons ook op Twitter!