Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

'Oranje heeft drie topkeepers'

KNVB Media
KNVB Media
11 december 2011, 14:33

Foto:

Michel Vorm bewees zaterdag zijn waarde voor Swansea City door tegen Fulham vlak voor tijd een penalty te stoppen. Hij voorkwam daarmee de 1-1. In de slotfase werd het zelfs 2-0. De Oranje-international wil het bondscoach Bert van Marwijk zo moeilijk mogelijk maken met zijn keuze richting het EK.

,,Het is belangrijk om bondscoach Bert van Marwijk te laten zien wat ik kan", vertelt hij aan BBC Sports. ,,Stekelenburg is nu de nummer één, ik ben een goede tweede keeper en dan is er ook nog Tim Krul, die het ook heel goed doet in de Premier League", vervolgt Vorm.

,,Ik denk dat Nederland drie topkeepers tot zijn beschikking heeft, dus ik wil fit blijven, Swansea City in de Premier League houden en daarna zullen we zien wat er gebeurt op het EK met het Nederlands elftal."

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen