Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Kluivert heeft zin in FC Twente

KNVB Media
KNVB Media
9 juni 2011, 12:50

Foto:

Patrick Kluivert gaat komend seizoen aan de slag als trainer van de beloften van FCTwente. De ex-international heeft ontzettend veel zin in zijn nieuwe job.

,,Dit is precies wat ik voor ogen had na mijn vertrek bij NEC. Ik voelde vorig seizoen al dat ik klaar was voor meer verantwoordelijkheid. Bij FC Twente krijg ik alle gelegenheid”, vertelt hij op de website van Sport-Promotion.

Hij vervolgt: ,,Twente is natuurlijk een schitterende club om voor te werken. Als je landskampioen wordt, de Johan Cruijff Schaal en de beker wint, dan zit er een succesvol en helder beleid achter wat er op het veld gebeurt. Dat bleek ook in de gesprekken die ik met de club heb gehad. Ik heb er gewoon echt veel zin in om hier deel van uit te maken. Prachtig om juist met dit team aan de slag te gaan. Het biedt je als trainer de mogelijkheid om jongens beter te maken, ze voor te bereiden op de stap naar het eerste.”

,,Daar kan ik mijn ei kwijt. Gericht trainen op individuele kwaliteiten en die aanscherpen. Dat maakt een elftal sterker. Zo denkt Twente er zelf ook over. Alles wat er bij die club gebeurt is op de toekomst afgestemd”, aldus de 79-voudig Oranje-international.

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen