Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Huntelaar: 'Het leeft enorm'

KNVB Media
KNVB Media
11 mei 2011, 18:35

Foto:

Klaas Jan Huntelaar staat met Schalke 04 op zaterdag 21 mei in de finale van de DFB Pokal tegenover MSV Duisburg. Het is de laatste kans voor de Oranje-international om nog ietsvan hetseizoen te maken. ,,Het leeft enorm, dat merk jeoveral."

,,Zo'n finale is altijd een grote happening in Berlijn. Bij Schalke leeft het nu helemaal. In de competitie hebben we het niet goed gedaan, in de Champions League wel en via de beker kunnen we nu alsnog én een prijs halen én Europees voetbal. Volgend seizoen moeten we in de competitie meedoen om de plaatsen die recht geven op Champions League-voetbal'', zegt de spits in Voetbal International.

Daarnaast volgt hij met een schuin oog de verrichtingen in de Nederlandse competitie. Ajax is volgens hem de favoriet. ,,Het liefst had ik Ajax de dubbel zien winnen, maar het kampioenschap is toch het allerbelangrijkst. Een compliment voor Frank de Boer. Ondanks alle onrust heeft hij goed gepresteerd en ervoor gezorgd dat er voetbal in de ploeg kwam.''

Ook voor FC Twente heeft de international lovende woorden, hoewel hij er van overtuigd is dat Ajax uiteindelijk met de titel aan de haal zal gaan. ,,FC Twente is een stabiele ploeg, zo heeft het middenveld meer ervaring. Maar Ajax heeft genoeg kwaliteit die wedstrijd en dus de titel te winnen”, aldus de 42-voudig international.
 

Volg ons ook op Twitter!


 


  • Tags:

Laatste artikelen