Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Georginio Wijnaldum heeft zondag een geweldige middag beleefd in het duel tussen Feyenoord en FC Groningen. De middenvelder scoorde in de met 5-1 gewonnen wedstrijd maar liefst vier keer.
Feyenoord speelde een goede wedstrijd in de eigen Kuip en heeft dankzij de winst weer wat lucht in de strijd tegen degradatie. Wijnaldum trof voor rust twee keer doel dankzij goede voorzetten van Diego Biseswar en Ryo Miyaichi.
Nadat Marcus Pedersen de marge had verkleind, scoorde de middenvelder nog twee maal. Dit keer vanaf de stip. Ron Vlaar maakte het feest voor de Rotterdammers compleet.
De speler van Jong Oranje was na afloop enthousiast, maar realistisch. ,,Dat ik nu vier doelpunten maak, is natuurlijk wel leuk. Het is geloof ik 21 jaar geleden dat een speler bij Feyenoord zoiets presteerde. Maar we moeten niet te vroeg juichen. Als we van wedstrijd naar wedstrijd leven en zo blijven scoren als tegen FC Groningen kunnen we het seizoen toch nog positief afsluiten", zei hij tegen Megastad FM.
Volg ons ook op Twitter!