Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Ryan Babel maakte afgelopen zaterdag zijn competitiedebuut voor Hoffenheim. De aanvaller maakte tegen Schalke 04 (0-1 winst)indruk met zijn acties, maar zag ook enkele malen zijn ploeggenoten over het hoofd.
,,Men zag zaterdag dat Ryan ongelooflijk veel potentieel heeft", zegt Hoffenheim-directeur Ernst Tanner in Bild. ,,Hij is heiss, geil (belust) op voetbal en wil zich bewijzen. Dan kan het wel eens gebeuren dat hij een medespeler over het hoofd ziet."
,,Ik heb mijn collega's simpelweg niet gezien", aldus Babel. ,,Het ontbreekt mij nog aan wedstrijdritme en zelfvertrouwen. Ik speel nog onrustig, maar ik ben tot dusver tevreden. De Bundesliga ontwikkelt zich de laatste jaren. De Premier League is weliswaar sterker, maar de verschillen worden steeds kleiner."
Babel behoorde in november nog tot de selectie van Oranje, maar is dit keer niet geselecteerd voor de komende oefeninterland tegen Oostenrijk.
Volg ons ook op Twitter!