Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

'Beloning De Jong en Strootman'

KNVB Media
KNVB Media
27 januari 2011, 10:24

Foto:

Bert van Marwijk zette woensdag verrassend de namen van Luuk de Jong en Kevin Strootman op de lijst van de voorlopige selectie van Oranje. De bondscoach wil beide 20-jarige talenten 'een signaal geven' voor hun goede prestaties.

Strootman speelde zich zondag in de kijker bij Van Marwijk toen hij een glansrol vervulde in het met 3-0 gewonnen thuisduel met Ajax. ,,Ik wil Strootman en Luuk de Jong belonen voor de manier waarop ze bezig zijn. Strootman vind ik al langer een talent’’, zegt de bondscoach in het Algemeen Dagblad.

,,Zondag heb ik hem aan het werk gezien tegen Ajax en dat beviel me zo goed dat ik nu dit signaal afgeef. Eerder zijn Siem de Jong en Roy Beerens om die reden al eens bij Oranje geweest en ook Bas Dost vind ik bijvoorbeeld een spits met mogelijkheden.’’

Volg ons ook op Twitter!


  • Tags:

Laatste artikelen