Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Van Wolfswinkel wil Kuyt achterna

KNVB Media
KNVB Media
15 december 2010, 18:37

Foto:

Met FC Utrecht neemt Ricky van Wolfswinkel het woensdag in de Europa League op tegen Liverpool, maar als het aan de aanvaller van Jong Oranje ligt, speelt hij over een aantal jaar zelf op Anfield Road. De aanvaller werd door FC Utrecht-trainer Ton du Chatinier op dat idee gebracht.

Du Chatinier vertelde Van Wolfswinkel onderweg naar het imposante stadion dat het hem prachtig leek wanneer zijn pupil in de toekomst in de thuishaven van Liverpool zou schitteren. ,,Ricky begon meteen te glimmen”, laat de oefenmeester aan De Telegraaf weten.

Van Wolfswinkel wond er zelfs ook geen doekjes om. ,,Het lijkt me fantastisch om hier te spelen. Deze club is over de hele wereld beroemd. Ik zal keihard moeten werken om zover te komen. Net als Dirk Kuyt. Bij hem is het ook niet komen aanwaaien. Maar hij is wel de man hier. Ik hoop dat ik na de wedstrijd zijn shirt kan krijgen.”
 

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen