Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Robin van Persie heeft Arsenal aan een overwinning in de Champions League geholpen. De international verdiende tegen Partizan Belgrado na ongeveer een half uur spelen een strafschop, die hij vervolgens zelf binnenschoot.
De treffer van Van Persie was de inleiding van de overwinning van de Engelse ploeg. Na rust hielp Cléo Partizan nog op gelijke hoogte, maar Theo Walcott en Samir Nasri bezorgden Arsenal uiteindelijk de winst (3-1).
Ook Oranje-aanvoerder Mark van Bommel kwam woensdag in actie in de Champions League. De middenvelder van Bayern München speelde negentig minuten mee in de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen FC Basel.
Bij Ajax speelden de internationals Maarten Stekelenburg, Gregory van der Wiel, Urby Emanuelson en Demy de Zeeuw mee tegen AC Milan. De Zeeuw nam de openingstreffer voor zijn rekening in de met 2-0 gewonnen wedstrijd.
Volg ons ook op Twitter!