Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Gregory van der Wiel staat op het verlanglijstje van AC Milan, zo meldt De Telegraaf. Een bod lijkt er voorlopig echter nog niet te komen.
,,We volgen Van der Wiel al maanden, net als zijn ploeggenoot bij Ajax Jan Vertonghen. We zijn er van overtuigd dat het goede spelers zijn”, vertelt algemeen manager Ariedo Braida in de ochtendkrant. ,,Ze nu laten tekenen, is geen optie. Voornamelijk, omdat we op dit moment op zoek zijn naar een goede spits."
De rechtsback van het Nederlands elftal wordt na zijn goede WK in Zuid-Afrika regelmatig in verband gebracht met internationale topclubs. Tot een overeenstemming met club en speler kwam het nog niet. Bayern München was er het dichtste bij. De Duitsers struikelden echter over de vraagprijs van naar verluidt 17 miljoen euro. Het contract van de verdediger bij Ajax loopt door tot de zomer van 2013.
Volg ons ook op Twitter!