Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Rafael van der Vaart staat een maand langs de kant door de hamstringblessute die hij zondag opliep. Dat is tenminste de verwachting van manager Harry Redknapp.
Van der Vaart liep de blessure al na tien minuten spelen in de ontmoeting met Liverpool op, bij het geven van een hakbal. ,,Hij voelde het knappen", vertelde Redknapp aan Sky Sports. ,,Het was zeer teleurstellend voor Rafa. Hij blijft maar kleine blessures oplopen."
,,Het komt waarschijnlijk doordat hij de voorbereiding heeft gemist en afgelopen zomer op het WK heeft gespeeld", denkt de ervaren Redknapp. ,,Als je niet volledig fit bent, dan blijft het lastig om in het ritme te komen. Hij blijft maar kleine pijntjes houden."
MRI-scan
Dinsdag ondergaat Van der Vaart een MRI-scan om zo definitief te kunnen vaststellen hoe lang Tottenham Hotspur het zonder de international van het Nederlands elftal moeten stellen.
Volg ons ook op Twitter!