Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

'Van der Wiel enige toptalent'

KNVB Media
KNVB Media
19 november 2010, 10:26

Foto:

Ronald Koeman betreurt de huidige gang van zaken bij zijn voormalige club Ajax en hoopt op een ommekeer bij de Amsterdammers. ,,Het gaat me aan het hart zoals het nu loopt. Ik heb er zelf gewerkt en gelukkig nog wat succes meegemaakt."

De ex-international vervolgt in het Algemeen Dagblad: ,,Dat kwam omdat er toen nog Ajax-waardig talent was of net doorkwam: Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart, John Heitinga, Urby Emanuelson en Hedwiges Maduro", analyseert Koeman. ,,Daarna is het wel erg stil gebleven op dat front. Met Gregory Van der Wiel houdt het wel op als je het over echt toptalent hebt."

,,Ik verwacht wel dat er vandaag of morgen wat gebeurt bij Ajax", blikt Koeman vooruit. ,,Dat moet ook wel. Als Ajax zaterdag van PSV wint, sta je weer op drie punten. Maar je hebt de problemen dan niet opgelost. Dat zit allemaal veel dieper. Zo is er qua opleiding het een en ander fout gegaan als er al jaren geen bruikbare vleugelspelers en geen echte Ajax-spits vanuit de jeugd doorstroomt."

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen