Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Van Bommel: 'Geen risico'

KNVB Media
KNVB Media
18 november 2010, 9:56

Foto:

Mark van Bommel wilde geen risico nemen met zijn knie. Dat was de reden dat de middenvelder van het Nederlands elftal niet meedeed tijdens de oefenwedstrijd van Oranje tegen Turkije, woensdag, en voortijdig weer terug naar Duitsland vertrok.

Van Bommel zei dat op de website van Bayern München. De aanvoerder kreeg dinsdag na de training opnieuw wat last van het gewricht. Hij was de laatste tijd al geblesseerd aan zijn knie, maar leek helemaal hersteld.

,,Ik heb een lichte reactie gekregen'', aldus Van Bommel. ,,En vond het verstandig om daarom eerder naar München terug te keren om dokter Müller-Wohlfahrt er goed naar te laten kijken. Ik wil geen risico lopen voor de wedstrijd van zaterdag tegen Bayer Leverkusen.''

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen