Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Wesley Sneijder verlengde donderdag zijn contract bij Internazionale tot de zomer van 2015. Voorzitter Massimo Moratti toonde zich erg verheugd over het langer aanblijven van de Oranje-international.
,,Sneijder was vorig seizoen een sleutelspeler en ik verwacht dat hij dat nog een tijdje blijft”, aldus Moratti op de website van Inter. ,,Hoewel zijn oude verbintenis pas in 2013 zou aflopen, startten we vroeg de onderhandelingen. Het akkoord dat we bereikten leidde tot wederzijdse tevredenheid.”
Sneijder is één van de kandidaten voor het winnen van de Gouden Bal 2010 en heeft volgens Moratti goede papieren. ,,Zijn bijdrage aan onze winst van de Champions League, beker en Serie A is bekend. Bovendien leidde hij Nederland naar de WK-finale. Maar er zijn ook andere kandidaten. Laten we Julio Cesar, Samuel Eto’o en Maicon niet vergeten.”
Volg ons ook op Twitter!