Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Gouden Bal: Sneijder en Robben

KNVB Media
KNVB Media
26 oktober 2010, 9:59

Foto:

Wesley Sneijder en Arjen Robben maken kans op de Gouden Bal. Het Oranjeduo is genomineerd voor de verkiezing van beste voetballer van de wereld die jaarlijks door de FIFA wordt uitgeschreven. De winnaar wordt bekendgemaakt tijdens een gala in Zürich op 10 januari 2011.

Sneijder en Robben staan op een lijst van 23 spelers die een nominatie hebben ontvangen. Daarop staan ook liefst zeven spelers van wereldkampioen Spanje. De Argentijn Lionel Messi, die vorig jaar de Gouden Bal mocht ophalen, is opnieuw genomineerd.

De shortlist is samengesteld door de FIFA in samenwerking met het voetbaltijdschrift France Football. De aanvoerders en bondscoaches van de nationale voetbalteams en een groep door France Football uitverkoren journalisten maken de uiteindelijke keuzes.

De 23 genomineerden zijn: Xabi Alonso, Daniel Alves, Iker Casillas, Cristiano Ronaldo, Didier Drogba, Samuel Eto’o, Cesc Fabregas, Diego Forlán, Asamoah Gyan, Andrés Iniesta, Júlio César, Miroslav Klose, Philipp Lahm, Maicon, Lionel Messi, Thomas Müller, Mesut Özil, Carles Puyol, Arjen Robben, Bastian Schweinsteiger, Wesley Sneijder, David Villa and Xavi.

Bondscoach Bert van Marwijk is door de FIFA en France Football genomineerd voor de titel beste coach van het jaar, een verkiezing die voor het eerst is uitgeschreven.

Volg ons ook op Twitter!

 


  • Tags:

Laatste artikelen