Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Voet Elia moet in het gips

KNVB Media
KNVB Media
14 oktober 2010, 11:29

Foto:

De voet van Eljero Elia moet in het gips, voor tien dagen. De aanvaller van het Nederlands elftal is daarmee nog langere tijd uit de running. Hij mist de komende duels van zijn club Hamburger SV.

Dat meldt Voetbal International. Eljero Elia kon eigenlijk niet wachten om zijn rentee te maken bij Hamburger SV. De aanvaller van Oranje kampt met een hielblessure, maar hoewel hij nog niet helemaal was hersteld, hoopte hij in het weekend mee te kunnen doen in het duel van HSV tegen koploper FSV Mainz 05. Dat kan hij dus vergeten, net als de wedstrijd van een week later tegen Bayern München.

Elia verliet een week geleden het trainingskamp van Oranje vanwege de kwetsuur en revalideert sindsdien in Duitsland. Elia hoopt niettemin snel weer te kunnen spelen. ,,Ik heb een succesje nodig. Dan krijg ik het goede gevoel ook snel weer terug", gaf hij aan op de website van zijn club.

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen