Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Volgens Bayern München kan Mark van Bommel de komende twee weken niet in actie komen. De aanvoerder van het Nederlands elftal zou volgens de medische staf van zijn Duitse club rust moeten houden vanwege een knieblessure.
Van Bommel had al langere tijd last van het gewricht, maar na onderzoek de afgelopen dagen werd duidelijk dat hij gewoon kon spelen in Oranje, in de EK-kwalificatieduels met Moldavië en Zweden. De medische staf van Bayern beweert nu echter dat Van Bommel de komende vijf dagen absolute rust moet houden. Dat is op de website van de club gemeld. Het herstel van de middenvelder zal volgens de club ongeveer twee weken in beslag nemen.
Volg ons ook op Twitter!