Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Theo Janssen is opgelucht dat Kevin Moeliker zijn rentree op het veld heeft gemaakt. De keeper, die gewond raakte na een crash van de auto die de Oranje-middenvelder bestuurde, stond inmiddels weer onder de lat bij de reserves van amateurclub FCLienden.
Tien maanden geleden bleek dat Janssen met een te hoog alcoholpromillage in de auto zat. Moeliker liep bij het ongeluk een hersenkneuzing op en lag ebnkele dagen in coma. Stap voor stap gaat het beter met de doelman, tot grote opluchting van de speler van het Nederlands elftal.
,,Kevin wil ook het liefst alles vergeten en weer verder gaan”, zegt Janssen in NUsport. ,,Ik hoop ook zó dat hij het plezier terugvindt en dat het wordt zoals het was, maar ik kan het niet meer terugdraaien.”
Volg ons ook op Twitter!