Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Het is nog niet bekend wie de nieuwe aanvoerder van het Nederlands elftal wordt. Bondscoach Bert van Marwijk wilde op de persconferentie vrijdag, waarop de definitieve selectie werd toegelicht, nog niet aangeven wie de opvolger van de gestopte Giovanni van Bronckhorst wordt.
Oranje speelt zijn eerste EK-kwalificatiewedstrijd tegen San Marino op 3 september, en treft vier dagen later Finland. Van Marwijk gaf aan dat er dus snel duidelijkheid komt over de nieuwe captain.
,,Dat komt komende week allemaal. We hebben tegen San Marino een aanvoerder. Misschien een tijdelijke aanvoerder", aldus de bondscoach. Van Bronckhorst nam na het WK afscheid van het Nederlands elftal. Rafael van der Vaart was reserve-aanvoerder van het Nederlands elftal, maar hij heeft de laatste tijd geen basisplaats. Ook Mark van Bommel en Wesley Sneijder worden genoemd.
Volg ons ook op Twitter!