Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Luuk de Jong steunde Ajax

KNVB Media
KNVB Media
26 augustus 2010, 14:44

Foto:

Luuk de Jong bekeek de beslissende voorrondewedstrijd van Ajax in de Champions League tegen Dinamo Kiev met veel interesse. De spits van Jong Oranje en FC Twente - dat al zeker is van een plek in het hoofdtoernooi - hoopte dat de Amsterdammers het zouden redden.

Dat was natuurlijk vooral omdat zijn broer Siem bij Ajax speelt. De Enschedese landskampioen loopt namelijk heel wat geld mis nu ook de ploeg van trainer Martin Jol zich plaatste voor de poulefase. Zo'n vier à vijf miljoen euro aan opbrengsten, omdat de Tukkers de televisiegelden van Nederland nu met Ajax moeten delen, aldus De Telegraaf.

,,Natuurlijk hoopte ik voor het Nederlandse voetbal dat Ajax zou winnen, ook al kost dat FC Twente een aantal miljoenen", aldus Luuk de Jong. ,,Kiev kreeg twee honderd procent kansen. Als die erin waren gegaan, was het nog heel lastig geworden. Na de penalty kregen ze het ook nog benauwd, maar gelukkig kon ik mijn broer feliciteren."

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen