Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
De ban is gebroken voor Bas Dost. De kopsterke spits van sc Heerenveen was zaterdag in de competitiewedstrijd tegen NAC Breda voor het eerst trefzeker voor zijn nieuwe club. Dat geeft vertrouwen voor de rest van het seizoen. ,,Het wordt een mooi jaar’’, zegt deinternational van Jong Oranje.
Eerder deze maand maakt Dost in Liechtenstein zijn eerste interlandtreffer voor Jong Oranje. Zaterdag liet hij ook heel Heerenveen voor het eerst juichen met twee knappe goals. Een opluchting. ,,Ik ben tenslotte door deze club gehaald om doelpunten te maken. En als je dan na twee wedstrijden nog droog staat, ga je er een beetje op azen. De doelpunten komen uiteindelijk vanzelf, maar toch raak je bij elke wedstrijd zonder treffer een beetje onrustig", zegt Dost in Voetbal International.
Het zat hem een beetje dwars. ,,Het gaat automatisch, dat het een beetje aan je gaat knagen. Je merkt aan de mensen om je heen dat er iets van je verwacht wordt. En we hebben natuurlijk kleedkamerhumor, er wordt over en weer een beetje gepest. Het is toch ook helemaal niet raar, dat je als nieuwe aanwinst even de pispaal bent als je niet scoort. Maar daar ben ik gelukkig nu vanaf. We kunnen vooruitkijken. Ik heb er zin in. Het wordt een mooi jaar.’’
Volg ons ook op Twitter!