Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Gregory van der Wiel houdt zich niet langer bezig met geruchten die over hem de ronde doen. De verdediger van het Nederland elftal zegt zich op dit moment alleen te focussen op Ajax. Woensdag speelt hij met de Amsterdammers de cruciale wedstrijd in de laatste voorronde om de poulefase van de Champions League te bereiken.
,,Ik heb nog geen Champions League-wedstrijd voor deze club gespeeld", zegt Van der Wiel in De Pers. ,,Raar. Vroeger was dat wel anders bij Ajax. Ik heb al een WK gespeeld, nu wordt het tijd voor wedstrijden op het hoogste clubniveau. De Eredivisie is leuk, maar op het niveau van de Champions League moet je als speler wel zijn geweest. Daar streef ik naar. Eigenlijk is het voor mijn ontwikkeling een must. Maar ja, als we het niet halen, dan is het niet anders. Ik denk niet dat de wedstrijd tegen Dinamo Kiev bepalend is voor mijn toekomst als Ajacied."
De rechtsback stond tot voor kort in de belangstelling van onder andere Bayern München, maar tot een transfer kwam het niet, terwijl het Ajax financieel wel goed was uitgekomen. ,,Maar ik houd me sowieso niet bezig met het bestuur en alles waar zij mee bezig zijn. Niet dat het me afleidt, maar het interesseert me gewoon niet."
De Oranje-international wil alle geruchten dan ook zoveel mogelijk naast zich neerleggen. ,,In het begin keek ik altijd als mijn naam werd genoemd. Ging ik twijfelen. Moest ik dit serieus nemen? Maar op een gegeven moment komt je naam zo vaak voorbij dat je alles negeert. Zolang ik geen telefoontje van mijn manager krijg, focus ik me op het voetbal."
Volg ons ook op Twitter!