Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Erik Falkenburg kijkt uit naar het eerste duel in de Europa League-ontmoeting van AZ tegen FC Aktobe uit Kazachstan. De middenvelder van Jong Oraje beseft echter wel dat de Alkmaarders op hun hoede moeten zijn voor de opponent.
,,Ik hou er van om in de bal te spelen. Die kans krijg ik zeker wel tegen Aktobe, want ze durven namelijk niet door te dekken”, zegt Falkenburg op de website van AZ. De middenvelder vervult de laatste weken de spitspositie, en zal dat wellicht ook doen in het eerste duel donderdagavond, in eigen huis.
,,We hebben beelden van ze gezien en het is zeker geen onaardige ploeg. Maar hun spel ligt ons wel.”
Volg ons ook op Twitter!