Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Het bereiken van de WK-finale door het Nederlands elftal heeft in heel Nederland voor grote blijdschap gezorgd. Café's waren afgeladen vol, er werd op pleinen naar grote megaschermen gekeken en na afloop van de met 3-2 gewonnen wedstrijd werd er uitbundig feest gevierd.
In Rotterdam doken, net als na de zege op Brazilië in de kwartfinale, honderden supporters de fontein op het Hofplein in.
Op het Museumplein in Amsterdam was de opkomst ditmaal nog groter dan bij de kwartfinale. Naar schatting zo'n 40.000 fans keken daar samen naar het succes van Oranje. Na het laatste fluitsignaal werd vuurwerk ontstoken, iets wat in vele andere steden en dorpen ook het geval was.
De Oranje-aanhang in het Green Point Stadium in Kaapstad bleef nog lang na het laatste fluitsignaal op de tribunes, zingend en hossend. Vrijwel de gehele selectie van het Nederlands team besloot, na de diverse plichtplegingen in de catacomben, het veld weer op te gaan en mee te feesten met de aanhang.