Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
TOTO KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de TOTO KNVB Beker.
Azerion Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Azerion Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de TOTO KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Jong Oranje oefent op 10 oktober tegen Jong Mexico in het Asitostadion in Almelo. - Foto: KNVB Media
Donderdag 10 oktober Jong Oranje in Almelo tegen Jong Mexico. De aftrap van deze oefeninterland in het Asito stadion is om 20.00 uur. Ben jij bij dit duel aanwezig? Dan is het belangrijk dat jij je goed voorbereidt. Op deze pagina vind je alle informatie voor jouw wedstrijdbezoek.
Heb je een andere vraag over de wedstrijd? Stel hem dan aan onze digitale assistent van Oranje.
We wensen je een mooie Oranjeavond!
Tickets worden in de week voor de wedstrijd via e-mail toegestuurd en heb je uiterlijk 24 uur voor aanvang van de wedstrijd in je bezit. Je kan je ticket bij de ingang van het stadion laten scannen vanaf je mobiele telefoon. Het is dus niet nodig om je ticket uit te printen. Voor een snelle doorstroom bij het stadion is het handig als iedereen een eigen ticket op zijn/haar telefoon heeft.
Tickets niet ontvangen?
Het kan zijn dat de tickets in de ongewenste e-mail binnenkomen. Check dus even je spam e-mailbox. Daarnaast kun je je tickets ook zelf opnieuw ‘printen’. Ga naar onsoranje.nl/tickets en log in met jouw account. Selecteer rechtsboven in je profiel de optie Ticket. Vink jouw bestelde ticket(s) aan en klik op Herprint. Je ontvangt de tickets nu opnieuw per e-mail.
Het stadion gaat om 18.30 uur open.
Asitostadion:
Van Riemsdijkplein 1
7606 JA Almelo
Openbaar vervoer
Bekijk hier de gemakkelijkste route met het openbaar vervoer.
Oranjefans kunnen parkeren op P2 (woonboulevard), P3 (ZGT) en P4 (Wielerbaan). Hier kan ook geparkeerd worden door bezoekers.
Let op: bij parkeren in de omliggende woonwijken wordt streng gecontroleerd op foutparkeerders.
Ben je woonachtig in de buurt van het stadion, dan adviseren wij je (in verband met de drukte) om op wedstrijddag met de fiets, brommer of lopend naar het stadion te komen.
In het stadion is catering aanwezig. Je kunt voor, tijdens en na de wedstrijd eten en drinken halen bij de diverse horecapunten. Je kunt hier met pin betalen. In het stadion wordt gewerkt met herbruikbare hard cups.
Alleen tassen van A4 formaat (30 x 21 x 10 cm) of kleiner mogen, na controle, het stadion mee in worden genomen. Tassen, koffers of goederen groter dan A4 formaat zijn dus niet toegestaan en zullen worden geweigerd bij de ingang. Er is geen opslag voor tassen bij het stadion. Paraplu's zijn alleen toegestaan wanneer deze inklapbaar zijn.
Contact
Heb je nog een vraag? Stel die dan aan de Digitale Assistent van Oranje.