Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Oranjeplein in Port Elizabeth

KNVB Media
KNVB Media
30 juni 2010, 11:41

Foto:

Ookin Port Elizabeth komt een Oranjeplein!Het FIFA Fan Fest in St. Georges Park opent om 10.00 uur de deuren. Om helemaal in de stemming te komen voor de kwartfinale tegen Brazilië wordt weer in parade naar het stadion gelopen. Het is dit keer een tocht van zo'n 5 kilometer, daarom vertrekt de stoet om 13.30 uur.In het Nelson Mandela Bay Stadium wordt om 16.00 uur afgetrapt.

Voor fans die niet willen/kunnen deelnemen aan de stoet, is er een busservice naar het stadion. Na de wedstrijd is gelegenheid tot verder feesten in het Beachfront-gedeelte van de stad.

Supporters die zich alvast in de speelstad willen verdiepen, kunnen een kijkje nemen op www.nmbt.co.za - de officiele tourist-website van de stad. Klik op het WK logo rechts voor alle WK-informatie. 

Voor de wedstrijd van vrijdag zijn overigens nog een beperkt aantal kaarten beschikbaar. Het gaat om tickets in categorie 1 t/m 3, FIFA-prijzen variëren tussen 165 en 330 dollar.

Supporters die een ticket willen aanschaffen, kunnen een aanvraag indienen via ticketingwk2010@knvb.nl.‬‪ ‬‪


  • Tags:

Laatste artikelen