Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Megaspandoek onthuld

KNVB Media
KNVB Media
19 juni 2010, 17:52

Foto:

Een prachtige supportersactie ging vooraf aan de interland tussen Nederland en Japan. Een spandoek van vijftig bij 25 meter werd in het stadion uitgerold, met daarop de gezichten van zestienduizend Oranjefans.

,,Het was een prachtig gezicht. Echt een heel geslaagde actie", vond secretaris Rob Polderman van de Supportersclub Oranje. Het was eigenlijk de bedoeling het 140 kilo wegende spandoek voor aanvang van de interland Nederland-Denemarken uit te rollen, maar toen kregen de bedenkers geen toestemming van de FIFA om de actie uit te voeren.

Het pasfotospandoek werd na afloop van de wedstrijd tussen Nederland en Japan uitgelegd op het strand van de Indische Oceaan in Durban. Dit zorgde voor het nodige kippenvel bij de aanwezige Oranjefans.

Peter Heerschop en Viggo Waas twitteren voor OnsOranje!


  • Tags:

Laatste artikelen