Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Oranjefans in Porto Alegre, let op!

KNVB Media
KNVB Media
17 juni 2014, 21:43

Foto:

Oranjefans die naar Porto Alegre afreizen, opgelet! Er is belangrijke informatie beschikbaar voor de wedstrijd tegen Australië en de evenementen om het duel heen.

Bereikbaarheid Oranjeplein

Het Oranjeplein begint om 8.00 uur op Largo Jornalista Glenio Peres. Dit is het plein voor de ‘mercado publico’ in het ‘centro historico’. Zie bijgevoegde plattegrond

We raden aan om met de taxi te komen. Je kunt ook het openbaar vervoer nemen, vraag goed of deze naar het centro historico gaat. Als je met een eigen bus komt, kun je je ook bij het plein laten afzetten.

Oranjeparade

De parade vertrekt om 10.00 uur vanaf het Oranjeplein en is ongeveer vier kilometer. De parade loopt over de Caminho do Gol, een speciale geheel autovrije fanwalk.

Ophalen kaarten

Kaarten kunnen worden opgehaald op het vliegveld of in het venue ticket centre. Deze vind je in Barra Shopping Sul, Av. Diário de Notícias, 300 Cristal, Porto Alegre. Mocht je jouw kaarten nog niet opgehaald hebben, dan raden we aan dat vandaag te doen en niet tot het laatste moment te wachten.

Spandoeken

FIFA is erg strikt op spandoeken en heeft aangegeven zeer streng te controleren. Zorg er dus voor dat jouw spandoek voldoet aan de eisen van FIFA, te weten niet groter dan twee meter bij anderhalve meter en niet van ontvlambaar materiaal. Ook is FIFA erg strikt op instrumenten. In de bijlage de volledige Stadium Code of Conduct met alle informatie over wat wel en niet is toegestaan.

Volg ook ons Twitteraccount @OnsOranje voor de laatste informatie en meld je aan voor updates op www.onsoranje.nl/wkupdate

We gaan er weer een mooie dag van maken morgen!


  • Tags:

Laatste artikelen