Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Kinderen van groep 6/7 van de Jan Woudsma School in Driemond beleefden maandag de schoolreis van hun leven. Ze werden tijdens de les verrast door niemand minder dan ex-international Ronald de Boer.
Ze mochten samen met hem, op uitnodiging van hoofdsponsor ING, de training van het Nederlands elftal bijwonen ter voorbereiding op de wedstrijd Nederland tegen Zwitserland op 11 november.
Bovendien werd de klas door de ex-international getrakteerd op een exclusieve voetbaltraining en ontmoetten ze een aantal Nederlands elftal spelers persoonlijk.
Matthew Hagen, leerling uit groep 6/7 van de Jan Woudsma School, had zijn klas opgegeven voor deze schoolreis. Hij vond dat zijn klas moest winnen om samen met hun oude meester nog een keer op schoolreis te gaan. ,,Na 35 jaar ging onze hoofdmeester per 1 oktober met pensioen, maar wat zou hij dit laatste schoolreisje graag mee willen maken!” De kinderen beleefden inderdaad een onvergetelijke middag: ,,Zo dicht bij de spelers van het Nederlands Elftal kom je niet zo vaak!”
ING stimuleert het jeugdvoetbal in Nederland
ING is hoofdsponsor van de KNVB. ING zet zich daarbij niet alleen in voor het ‘grote’ Oranje, maar wil het voetbal in Nederland ook verder helpen door amateurverenigingen en jeugdvoetbal te ondersteunen. Dat doet ING onder de vlag van ‘Nederland voetballand, aangemoedigd door de ING’.
Volg ons ook op Twitter!