Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Scholieren bij Oranjetraining

KNVB Media
KNVB Media
16 november 2010, 14:01

Foto:

Kinderen van groep 8 van basisschool St. Leonardus in Heemskerk werden maandag tijdens de les overvallen door niemand minder dan voormalig Oranje-aanvoerder Giovanni van Bronckhorst. Ze mochten samen met hem op uitnodiging van hoofdsponsor ING de training van het Nederlands elftal bijwonen.

Bovendien werd de klas door de ex-international getrakteerd op een exclusieve voetbaltraining en ontmoetten ze een aantal spelers van het Nederlands elftal persoonlijk. De klas uit Heemskerk heeft de schoolreis van hun leven gewonnen.

Stef Beentjes, leerling uit groep 8 van basisschool St Leonardus uit Heemskerk, had zijn klas opgegeven voor deze schoolreis. Hij vond dat zijn klas moest winnen omdat “wij in de klas allemaal een oranje hart hebben en kunnen brullen als leeuwen!”

Daarnaast werd de school in 2009 Nederlands kampioen schoolvoetbal bij de meisjes en voetballen ze in de pauze altijd met de meisjes en de jongens op het schoolplein. Monique Opdam, directeur Communicatie ING: ,,Voetballen is bij jongens en meisjes ontzettend populair. We hebben dan ook erg veel inzendingen gehad vanuit het hele land, maar de motivatie van Stef sprong er uit. ING kan de Oranjespelers via het hoofdsponsorschap letterlijk dichterbij brengen. Het is geweldig dat we dit samen met de KNVB kunnen aanbieden en op deze manier een onvergetelijke ervaring kunnen creëren!”

Kinderen op bezoek bij Oranje

De kinderen mochten Giovanni in de klas de hemd van het lijf vragen, waarna ze met hem naar de trainingslocatie van Oranje in Katwijk gingen. Daar aangekomen kregen de leerlingen eerst een voetbaltraining van Van Bronckhorst, waarna ze de training van het Nederlands elftal mochten bijwonen.

Uiteraard ontbrak een speciale Meet & Greet na afloop met een aantal Oranje spelers niet. Na het maken van foto’s en verzamelen van de handtekeningen werden de kinderen terug naar Heemskerk gebracht. Kinderen die ook met hun klas naar het Nederlands elftal willen moeten de website www.ing.nl/voetbal vanaf 2011 goed in de gaten houden voor toekomstige acties.

Volg ons ook op Twitter!



  • Tags:

Laatste artikelen