Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

NOS en SBS6 trekken samen op

KNVB Media
KNVB Media
9 juli 2010, 16:35

Foto:

Indien Oranje zondag wereldkampioen wordt, zullen SBS6 en de NOS de huldiging van het Nederlands elftal, komende dinsdag in Amsterdam, gezamenlijk in beeld brengen. Alle festiviteiten - inclusief een eventuele boottocht en de ‘bordesscène’ op het Museumplein - zijn zowel via SBS6 als via de NOS op Nederland 1 live te volgen. Op deze manier kan heel Nederland van de eerste tot de laatste minuut meegenieten van deze historische gebeurtenis.

Beide omroepen hebben afgesproken dat de NOS de gehele registratie van het evenement voor zijn rekening neemt en deze beelden één op één aan SBS6 doorzet. Mocht de boottocht doorgang vinden, dan vaart in de persoon van voetbalverslaggever John van Vliet een ‘neutrale’ verslaggever mee op de boot met spelers en staf om interviews te maken voor SBS6 en de NOS.

Ook dit materiaal kan door beide omroepen worden gebruikt. Verder is overeengekomen dat SBS6 op een aantal momenten, waaronder de één-op-één interviews op het podium en in de ontvangstruimte van de KNVB op het Museumplein, exclusief de gelegenheid heeft te spreken met de internationals. Algemene beelden van de activiteiten op het podium zijn eveneens op SBS6 en Nederland 1 te zien.
 
Samen optrekken

SBS-directeur Eric van Stade: ,,SBS6 is al jarenlang de tv-partner van de KNVB en dat is ook de reden dat we tot een samenwerking zijn gekomen rondom de huldiging. Echter, ook voor SBS is het allerbelangrijkste dat heel Nederland kan meegenieten van alle beelden van wat hopelijk een historische dag in de geschiedenis van ons land gaat worden. Daarom hebben SBS, NOS en de KNVB vrijdagmiddag besloten samen op te trekken.”
 
Jan de Jong, algemeen directeur van de NOS: ,,Ik ben blij met deze oplossing. Wij kunnen nu weer verder met de voorbereidingen. De NOS verzorgt de totale productie. SBS, KNVB en NOS stellen dit signaal om niet beschikbaar aan derden voor radio, tv en internet. Nu alleen nog even wereldkampioen worden, maar dat is een detail."

KNVB commercieel directeur Jean-Paul Decossaux: ,,Een geweldig resultaat, waardoor we voor iedereen in Nederland dit unieke moment van A tot Z in beeld kunnen brengen. Ook  zijn we heel tevreden dat we voor zoiets belangrijks de publieke omroep en onze commerciële televisiepartner SBS gezamenlijk kunnen laten optrekken. Nu snel weer terug naar 100% aandacht voor het sportieve succes; wereldkampioen!”


  • Tags:

Laatste artikelen