Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Suarez: 'Oranje had geluk'

KNVB Media
KNVB Media
7 juli 2010, 16:11

Foto:

Vanaf de tribune in het Green Point Stadium moest de geschorste Luis Suarez dinsdagavond toezien hoe zijn Uruguay in de halve finale van het WK de voet werd dwars gezet door Nederland, het land waar hij zijn brood verdient. ,,Oranje had een beetje geluk’’, vond de Ajacied.

,,Nederland speelt zeker nog niet goed. Maar als je alles wel blijft winnen, hoeft dat ook niet’’, oordeelt Suarez in De Telegraaf. De spits kreeg in de kwartfinale tegen Ghana een rode kaart nadat hij de bal met de hand uit het doel bokste. Hij baalde dat hij juist tegen Nederland machteloos moest toekijken. ,,Ik wil altijd alles spelen, maar vooral tegen Oranje. Het was voor mij dus moeilijk om deze wedstrijd vanaf de bank te moeten bekijken.’’

De FIFA schorste Suarez voor één wedstrijd, waardoor hij zaterdag in de troostfinale wel kan spelen in de strijd om de derde plaats.

Live twitterverslag vanuit Zuid-Afrika!
 


  • Tags:

Laatste artikelen