Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Fanfeest bij Soccer City

KNVB Media
KNVB Media
14 juni 2010, 13:07

Foto:

Honderden Oranjefans maken zich op voor het duel met Denemarken in Soccer City. Op het zonnige plein voor het grootste WK-stadion worden Hollandse hits gedraaid, en wordt gedanst met de Denen.

De dj bij de overbekende Oranje dubbeldekker krijgt het Oranje nummer van André Hazes even niet gestart. Het maakt voor de supporters weinig uit. Er zijn Afrikaners bij, van de eeuwenoude Holland-link in Zuid-Afrika. Er zijn Engelstalige Oranjesupporters, maar ook vele met het vliegtuig overgestoken Nederlanders, natuurlijk in allerlei fijne outfits, van boerinnen tot leeuwen. 

Ook de Denen maken er een feestje van, al zijn ze duidelijk in de minderheid. Een zwart jongetje met een Oranje-vuvuzela glimlacht graag voor een foto, een man met een rood-wit-blauw-masker met een opengesperde leeuwenbek poseert gewillig, net als andere Oranjefans. De sfeer is uiterst gemoedelijk vlak voor de aftrap van Nederlands eerste WK-duel.

Volg ons ook op Twitter!


  • Tags:

Laatste artikelen