Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto:
Arjen Robben ligt op schema met zijn herstel. De Oranje-international raakte in de oefeninterland tegen Hongarije (6-1 winst) geblesseerd aan zijn hamstring en tracht met behulp van fysiotherapeut Dick van Toorn fit te geraken. ,,Zoals het er nu voorstaat, verwacht ik geen terugslag", zegt Van Toorn.
,,Hij gaat er voor de volle honderd procent voor. Dat is heel belangrijk voor zijn herstel”, zegt Van Toorn over Robben, die met inmiddels weer krachttraining aan het doen is. Die aanpak volgde op gewrichtsmobilisatie en elektrotherapie. De linkspoot is inmiddels ook begonnen met de eerste loopoefeningen.
,,Bij de elektrotherapie maak ik gebruik van acupunctuur", vervolgt Van Toorn in De Telegraaf. ,,Met de naalden heb ik de gelegenheid om dieper gelegen spieren te bereiken en onder elektrische stroom te zetten. Dat zou je met plakkers niet lukken. Het is een klein voordeel, als een speler hier voor de tweede keer komt. Dat is makkelijker, omdat hij direct weet wat er moet gebeuren."
Volg ons ook op Twitter!