Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Elia: 'Gevoel is niet goed'

KNVB Media
KNVB Media
5 juni 2010, 18:33

Foto:

Voor Eljero Elia was zijn tweede interlanddoelpunt na afloop van de wedstrijd tegen Hongarije even niet belangrijk. ,,Dat is mooi voor mezelf, maar ik had liever verloren en Arjen op een normale manier naar de kleedkamer zien gaan.”

De blessure van Robben overheerste. ,,Het gevoel dat we nu aan deze wedstrijd overhouden is niet goed. We weten niet wat er met Arjen aan de hand is. In de kleedkamer zie je dat iedereen daarmee bezig is. Niemand praatte over de winst, mijn doelpunt kan me ook niets schelen. Arjen is erg belangrijk voor ons.”

Bekijk het gehele video-interview met Elia!

Ook Gregory van der Wiel baalde. ,,De stemming is een beetje minder op dit moment. Het hele team voelt met Arjen mee. Voor ons valt er weinig te doen. Toen we de kleedkamer binnenkwamen zijn we met zijn allen om de behandeltafel gaan staan om Arjen te steunen.”
 
Van der Wiel liet zich ook uit over de afgelopen oefenperiode. ,,We zijn als team gegroeid. Dit was qua uitslag een goede generale. Ik denk dat wij een goede ploeg hebben waar het lastig is om tegen te spelen. Op dit moment voel ik me daarin basisspeler, maar ik loop niet op de feiten vooruit. Ik wil elke training laten zien dat ik die plaats in het elftal waard ben.”

Bekijk het gehele video-interview met Van der Wiel!

Robin van Persie heeft het naar zijn zin in de punt van de aanval. In de drie oefeninterlands in aanloop naar het WK in Zuid-Afrika trof de aanvaller liefst vier keer het doel. ,,Dat heb ik mede te danken aan de jongens om mij heen en de trainer die mij alle vrijheid geeft.”
 
,,De bondscoach stuurt mij het veld in zonder te veel informatie. Ik kan lekker voetballen. Het enige dat hij van mij vraagt is dat ik goed omschakel en goed samenwerk met de jongens om mij heen in verdedigend opzicht. Voor de rest kan ik doen en laten wat ik wil.”

Bekijk het gehele video-interview met Van Persie!


  • Tags:

Laatste artikelen