Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Oranje traint met de bal

KNVB Media
KNVB Media
22 mei 2010, 13:06

Foto:

De sfeer was goed tijdens de derde training van Oranje in Seefeld, op de dag van de Champions League-finale. Bondscoach Bert van Marwijk liet de spelers veel op hoog tempo met de bal doen, zijn assistenten leidden de oefeningen. Ryan Babel ontbrak nog wegens een hamstringblessure.

Eerst nam fysioloog Luc van Agt, tevens de hoogtespecialist in de Oranje-equipe, de spelers apart. Op een bijveld ging de warming-up over in hardloopoefeningen met een uitgekiende arbeidsrustverhouding. Op het hoofdveld werd intussen door Dick Voorn, samen met de assistenten Frank de Boer en Phillip Cocu, een aantal pylonen neergelegd voor de volgende oefening: een groot positiespel.

Waar de eerste rustige trainingsdag in het teken stond van acclimatiseren op de hoogte van Seefeld, werd tijdens de tweede training op vrijdag conditioneel veel gedaan in de druilerige kou. Zaterdagochtend kwam de bal erbij. Langs het zonovergoten trainingsveld stonden enkele honderden toeschouwers, de meeste Oostenrijker. Soms klonk bij een mooie actie applaus op.

Drie keer raken, twee keer raken

Op hoog tempo werd in een grote cirkel een positiespel gespeeld met drie partijen, waarvan één op de randen van de cirkel bleef. Van drie keer raken ging het naar twee keer raken. De technische spelers vielen direct op: Van der Vaart, Van Persie en Van der Wiel. Jeremain Lens, die op enkele details na rond is met PSV, deed tijdens deze oefening op snelheid technisch niets onder voor de andere internationals.

De training van ruim een uur eindigde met een klein toernooitje voetvolley, met de strenge scheidsrechters De Boer en Cocu. Het werd uiterst fanatiek gespeeld. De ploeg met Van der Vaart, Kuyt, Ooijer, Braafheid en De Jong won uiteindelijk, en poseerde voor de fotografen. De sfeer was goed, de zon scheen, en voor het eerst gingen bij de vaste volgers ook de jassen uit. Oostenrijkse kinderen kwamen om handtekeningen vragen.

Zondag is de training pas om vijf uur ’s middags. Dinsdagavond sluiten de drie Champions League-finalisten – Robben, Van Bommel en Sneijder - aan bij de groep. Klaas Jan Huntelaar verwacht dan één blije speler en twee teleurgestelden. ,,Ik denk dat Inter wint.”

Volg ons ook op Twitter!


  • Tags:

Laatste artikelen