Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Beenhakker in beeld bij Australië

KNVB Media
KNVB Media
30 april 2010, 11:19

Foto:

Leo Beenhakker is in beeld als nieuwe bondscoach van Australië. De voormalig keuzeheer van het Nederlands elftal zou bij de 'Socceroos' de opvolger kunnen worden van Pim Verbeek, die na het WK in Zuid-Afrika vertrekt bij het nationale team.

Volgens The Australian is Beenhakker, de huidig technisch directeur van Feyenoord, de belangrijkste kandidaat 'Down Under'.

De Australische bond is op zoek naar een opvolger voor Verbeek, die na het wereldkampioenschap vertrekt naar Marokko. Het land wil graag verder met een Nederlandse trainer. In het verleden was ook Guus Hiddink bondscoach. Hij loodste de nationale ploeg naar het WK in 2006.

Beenhakker was al eens eerder in beeld bij Australië. Zelf zegt hij overigens van niets te weten en geen contact met de bond te hebben gehad.


  • Tags:

Laatste artikelen