Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Nigel de Jong uit voorzorg op de bank

KNVB Media
KNVB Media
10 april 2010, 15:39

Foto:

Oranje-international Nigel de Jong kan bij Manchester City zondag opnieuw niet op een basisplaats rekenen. De middenvelder wordt niet gepasseerd, maar begint uit angst voor een gele kaart op de bank voor het duel met Birmingham City.

 
 
De Jong staat nu op negen gele kaarten en wie na de tweede zondag van april onder de tien gele kaarten is gebleven, kan in Engeland tot aan het einde van de competitie niet meer vanwege een gele kaart worden geschorst.
Mocht de international zondag tegen een gele kaart aanlopen, dan ontvangt hij automatisch een schorsing voor twee wedstrijden. ,,Na komend weekeinde begin je in feite weer met een schone lei en kun je tot aan de slotronde op 9 mei bij wijze van spreken elke keer geel krijgen, zonder dat het dan nog gevolgen heeft’’, legt De Jong in het Algemeen Dagblad uit.
Net als vorige week tegen Burnley bekijkt De Jong zondag ook het duel met Birmingham City vanaf de kant. ,,De wedstrijden daarna wordt het erop of eronder. De belangrijke vierde plaats die een Champions League-ticket oplevert moeten we dan definitief veilig zien te stellen en die reeks beginnen we tegen Manchester United en Arsenal. Iedereen moet beschikbaar zijn", aldus De Jong.

  • Tags:

Laatste artikelen