Het lukt niet om de pagina die je zocht op OnsOranje.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto: KNVB
Frank de Boer werd eind 2010 hoofdtrainer van Ajax en stond een half jaar later met de kampioensschaal in zijn handen. Dat kan ook zijn goede vriend Phillip Cocu overkomen.
Cocu nam twee weken geleden bij PSV het roer over van de ontslagen Fred Rutten. Binnen no time lijkt hij de zwalkende Eindhovenaren weer op de rails te hebben. Zondag gaat PSV op bezoek bij Ajax, een wedstrijd die beslissend kan zijn voor de titelaspiraties van beide ploegen.
,,Cocu gaat het als trainer maken, omdat hij een heel slimme jongen is en daarnaast veel voetbalverstand heeft’’, zegt De Boer in De Telegraaf over zijn kompaan. ,,Natuurlijk heeft hij nog wat minder ervaring dan ik, omdat ik zowel de D-jeugd als de A-junioren heb getraind en het bijna anderhalf jaar geleden al overnam van Martin Jol. Ik verwacht echter dat Phillip snel stappen zal maken. De praktijk is de ideale leerschool.’’
Vanuit Eindhoven laat Cocu, ook assistent-trainer bij Oranje, weten dat hij in De Boer een toekomstige toptrainer ziet. ,,De absolute wil om te winnen brengt hij over en straalt hij ook uit. Hij was tactisch sterk als speler en had een fantastisch spelinzicht. Dat heeft hij als trainer ook. Hij heeft zijn trainerscarrière rustig opgebouwd tot het moment dat hij klaar was voor het hoofdtrainerschap.’’
Volg ons ook op Twitter!